XX Wiosenny Turniej „Dwa ognie” w Świebodzinie

23.03. 2017 roku uczniowie klas 3-6 wzięli udział w rywalizacji  o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Świebodzinie.  Organizatorem był Klub Sportowy Orlik działający przy Szkole Podstawowej nr 2 w Świebodzinie. W turnieju rywalizowało 6 szkół z naszego województwa. Najlepsze trzy drużyny otrzymały medale. Nasza drużyna (7 dziewcząt i 7 chłopców oraz zawodnicy rezerwowi) zajęła 4 miejsce. Turniej popularyzuje tę grę wśród dzieci oraz umożliwia im sportową rywalizację z uczniami z innych szkół.

Naszą szkołę reprezentowali:

Jachwitz Marta, Kaczmarek Maja, Kaczmarek Oliwia, Michalik Magda, Szkudlarek Emilia, Fietz Amelia, Perek Judyta, Nowak Marcelina, Jasiński Mateusz, Płonka Stanisław, Pietruńko Patryk, Fogt Bartłomiej, Szczepaniak Dariusz, Gorzko Karol, Napierała Mikołaj, Tkaczuk Dawid.