Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Unihokeju i Piłce Ręcznej

W ramach Szkolnego Związku Sportowego Ziemia Lubuska nasza szkoła wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych w Unihokeju i Piłce Ręcznej. Zawody odbyły się na hali sportowej w Brójcach. Dziewczęta w składzie: Głąb Kaja, Kuca Klaudia, Mleczak Jagoda, Tkaczuk Zuzanna, Wachońska Dagmara, Ceglarek Natalia, Czajkowska Sylwia, Kaczmarek Alicja, Pietruńko Paulina, Struzik Marysia, Jachwitz Marta, Kaczmarek Maja, Kaczmarek Oliwia, Michalik Magda, Fietz Amelia wywalczyła 3 miejsce. Chłopców reprezentowali: Psarski Jakub, Świątczak Jakub, Ułasewicz Maciej, Wojciechowski Nikodem, Brodziak Kacper, Szpyrka Jakub, Neferman Jakub, Mleczak Mikołaj, Piwowarski Dominik zajęli 4 miejsce. Gratulujemy!