Akcja strajkowa w Zespole Edukacyjnym w Trzcielu 31.03.2016r.

Strajk pracowników w ZE w Trzcielu - 31 marca

W dniu 22 marca wpłynęło zawiadomienie Zarządu Ogniska ZNP w Trzcielu o rozpoczęciu akcji strajkowej w Zespole Edukacyjnym w Trzcielu oraz powołaniu Komitetu Strajkowego. Ze względu na to, że za udziałem w akcji strajkowej opowiedziało się 72% uczestników referendum strajkowego, a prowadzone mediacje zakończyły się brakiem porozumienia i sporządzeniem protokołu rozbieżności, w piątek 31 marca rozpocznie się jednodniowa akcja strajkowa polegająca na powstrzymaniu się strajkujących od prowadzenia zajęć dydaktycznych.

W tej sytuacji informujemy, że:

1. Tego dnia zorganizowane zostaną wyłącznie zajęcia opiekuńczo wychowawcze dla uczniów klas I-III, którzy przybędą do szkoły.
  2. Uczniowie klas IV-VI oraz Gimnazjum –zajęcia według zmienionego jednodniowego planu lekcji.
  3. Dowozy i odwozy ze szkoły zorganizowane będą w taki sposób, jak w inne dni nauki szkolnej;
  4. Świetlica i stołówka szkolna funkcjonować będą w pełnym zakresie.

Prosimy o zrozumienie dla powstałych utrudnień.
Dyrekcja ZE w Trzcielu