Szczypiorniak na Orlikach 2013

13 maja 2014 roku nasza szkoła była organizatorem turnieju w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców „Szczypiorniak na Orlikach”. Pogoda popsuła szyki organizatorom i nie można było zawodów rozegrać w Trzcielu, więc przewieziono uczestników na halę sportową w Brójcach. W turnieju uczestniczyły drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych z Babimostu, Przytocznej, Szkoły Podstawowej nr 2 z Międzyrzecza, Szkoły Podstawowej nr 3 z Międzyrzecza oraz z Trzciela. Wśród chłopców rozegrano następujące mecze:

• SP nr 3 Międzyrzecz-Przytoczna, wynik - 2:8;

• SP nr 2 Międzyrzecz- Babimost, wynik - 9: 1;

• Trzciel- SP nr 2 Międzyrzecz, wynik - 6:8;

• Babimost- Trzciel, wynik - 3:7;

• SP nr 2 Międzyrzecz-Przytoczna, wynik - 7: 5;

• Trzciel- SP nr 3 Międzyrzecz, wynik - 9:3.

Natomiast drużyny dziewcząt rozegrały następujące mecze:

• Babimost -Przytoczna, wynik - 2:11;

• Trzciel -SP nr 2 Międzyrzecz wynik - 5: 2;

• Babimost - SP nr 2 Międzyrzecz, wynik - 8:5;

• SP nr 3 Międzyrzecz - Trzciel, wynik - 3:7;,

• Przytoczna -Trzciel wynik - 8: 1.

Najlepszą drużyną wśród chłopców okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 z Międzyrzecza, drugie miejsce zajęła Przytoczna, trzecie Trzciel, czwarte Szkoła Podstawowa nr 3 z Międzyrzecza, a piąte Babimost.

Dziewczęta z Przytocznej okazały się lepsze od chłopców i zajęły pierwsze miejsce, drugie zajęła reprezentacja Trzciela, trzecie Babimost, a czwarte Szkoła Podstawowa nr 2 z Międzyrzecza. Wszystkim gratulujemy znakomitego przygotowania i zaangażowania w grę.