Nowy Rok Szkolny 2012-2013

W dniu 01 września w Zespole Edukacyjnym im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ,,Hubala" zabrzmiał dzwonek szkolny.

Uroczysty apel rozpoczęły poczty sztandarowe oraz odśpiewany hymn. Dyrektor - pan Dariusz Orzeszko, powitał wszystkich zgromadzonych, a szczególnie serdecznie najmłodszych- czyli pięciolatki i sześciolatki, które przyszły do ,,zerówki”. Były one bardzo dzielne pod opieką rodziców i swoich nowych pań: magister Urszuli Basińskiej i magister Eweliny Cichewicz. Uczniowie pierwszych klas zostali oddani przez rodziców w doświadczone ręce pani magister Haliny Podstępskiej i magister  Zyty Wojciechowskiej. Szkoła zmieniła się po wakacjach, o czym mówiła pani burmistrz- M. Górna- Bobrowska, która poinformowała zgromadzonych o wykonaniu podjazdu przed budynkiem szkoły. Życzyła także nauczycielom i uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym.