VII Gminney Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Rada Artystyczna po przesłuchaniu solistów wyłoniła do VII Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 19 wykonawców z całej gminy. Zespół Edukacyjny w Trzcielu reprezentowali: Oliwia Kudlak, Weronika Kodrycka, Julia Janeczek, Robert Kaczmarek, Aleksandra Bronowicka, Wiktoria Wojciechowska, Aleksandra Kaczmarek, Patrycja Greczyło, Paulina Kwiatkowska, Kamil Jabłoński.   Festiwal odbył się 3 marca 2012r. Laureatkami zostały:

• ·         Weronika Kodrycka,
  • ·         Aleksandra Bronowicka,
  • ·         Wiktoria Wojciechowska.

Uczennice te reprezentować będą gminę i szkołę w Przytocznej na festiwalu powiatowym.

Z gimnazjum laureatką została Patrycja Greczyło, która będzie reprezentować gminę i szkołę w Międzyrzeczu na festiwalu powiatowym. Rada Artystyczna również wyróżniła uczennicę gimnazjum Paulinę Kwiatkowską.

Laureatkom życzymy powodzenia i sukcesów w powiecie.