„Plastusiowe maniery”- przedstawienie teatralne w Bibliotece Publicznej w Trzcielu

Uczniowie klas trzecich, wraz z wychowawczyniami p. W. Sawką, p. D. Kłosowską oraz p. I. Załucką, 24 października 2016 r. udały się do Biblioteki Publicznej w Trzcielu na przedstawienie teatralne pt. "Plastusiowe maniery". Dzieci z zaciekawieniem śledziły przygody znanej im postaci- Plastusia, który wraz z dwójką swoich towarzyszy uczył się dobrych manier. Uczniowie przypomnieli sobie, w jakich sytuacjach należy używać trzech magicznych słów- proszę, dziękuję i przepraszam oraz poznali zasady zgodnej zabawy. Przedstawienie bardzo podobało się małym widzom i skłoniło ich do refleksji nad własnym zachowaniem.

Autor: I. Z.