Nasza szkoła została laureatem Konkursu Małego Mistrza dla szkół województwa lubuskiego!

Szkoła Podstawowa w Trzcielu kolejny już raz przystąpiła do programu Mały Mistrz . W roku szkolnym 2016/2017 bierze w nim udział klasa 1a. 30 listopada 2016 roku dzieci zdobyły sprawność „Zapaśnika”.  W zdobyciu sprawności pomogła im sama Monika Michalik- brązowa medalistka letnich brązowa medalistka Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku. Program „Mały Mistrz”  jest koordynowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego i Szkolny Związek Sportowy. Jego celem jest promowanie nowych, atrakcyjnych form zajęć ruchowych, zachęcanie uczniów do podejmowania nowych form aktywności fizycznej, propagowanie zdrowego stylu życia. Zgłosiliśmy szkołę do konkursu i znaleźliśmy się wśród jego laureatów!!! Uroczystość odbędzie się dnia 12 grudnia 2016 r. w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze. Wręczenie nagród laureatom Konkursu Małego Mistrza połączone będzie z Podsumowaniem Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2015/2016, na którym wręczane będą trofea dla najlepszych szkół, gmin, miast i powiatów województwa lubuskiego.

Autor: K.F.