Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Po raz kolejny, w marcowy piątek, najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa na drodze prowadzonym przez redaktorów Radia Zachód.

Klasy pierwsze i drugie z wielkim zapałem uczestniczyły w zajęciach, dzięki którym dowiedziały się, w jaki sposób bezpiecznie poruszać się po drodze, uczyły się rozpoznawać znaki drogowe oraz wzywać pomoc w przypadku niebezpieczeństwa. Prowadzący, chcąc zaangażować i uaktywnić dzieci, przeprowadzili konkurs, w którym dzieci miały pokolorować znaki drogowe, używając właściwych kolorów. Po wyłonieniu i nagrodzeniu zwycięzców, wszystkie dzieci dostały prezenty w postaci odblasków, kalendarzy oraz przyborów szkolnych. Żadne dziecko nie opuściło sali bez drobnego upominku oraz uśmiechu na twarzy!

Autor: I.Z.