Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Konkurs "Mam talent" - powitanie wiosny

Wiosna - cieplejszy wieje wiatr,
Wiosna - znów nam ubyło lat,
Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy.
Śpiewa skowronek nad nami,
Drzewa strzeliły pąkami,
Wszystko kwitnie w koło, i ja, i Ty.
Nie przeszkadza tytuł, wiek i płeć,
By zieloną wiosnę w głowie mieć!

Nareszcie nadeszła długo oczekiwana wiosna! Co prawda nie przywitała nas słońcem i ciepłem, ale wiemy, że już niedługo takie dni nadejdą. Czekając na nie Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej, zaproponował uczniom konkurs „Mam Talent”. Mogli do niego zgłaszać się wszyscy, którzy chcieli pochwalić się swoimi umiejętnościami. Oklaskiwaliśmy  28  uczestników, którzy prezentowali wiersze, piosenki, prace plastyczne, tańce, grę na instrumentach, a nawet umiejętność układania kostki Rubika. Komisja konkursowa, miała duży problem z wyborem trzech najciekawszych występów. W klasach 1-3 wyróżniono Tamarę Cichewicz, Michała Mikowskiego i Mikowską Wiktorię, a w klasach 4-6 Larysę Gołek, Juliusza Bartkowiaka i Michalinę Nowak.