Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Sukcesy sportowe naszych uczniów!

W styczniu dziewczęta wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju, które odbyły się na hali w Brójcach. Rywalizując z zespołami z Brójec i Kaławy zajęły pierwsze miejsce, i tym samym awansowały do półfinału wojewódzkiego. W lutym reprezentantki naszej szkoły brały udział w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej w Bledzewie, gdzie zajęły drugie miejsce, pokonując zespoły z Bledzewa, ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Międzyrzecza oraz ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Międzyrzecza. W skład reprezentacji wchodziły: Wojas Eliza, Łukowski Emilia, Nowak Michalina, Kuryś Aleksandra, Paszke Małgorzata, Płonka Julia, Struzik Klaudia, Galus Adrianna, Śpiewak Agata, Migdałek Katarzyna.

Chłopcy reprezentowali naszą szkołę na Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju w Brójcach oraz na Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej w Przytocznej, zajmując tam piąte miejsca. Drużynę chłopców stanowią: Czepiżak Paweł, Psarski Jakub, Wachoński Jakub, Świątczak Jakub, Brodziak Szymon, Kliszcz Michał, Ułasewicz Maciej, Wlaziński Piotr, Olejniczak Błażej.