Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Bal przebierańców

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Jak co roku w naszej szkole, dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej, tuż przed feriami zimowymi, 15 stycznia odbył się bal przebierańców zorganizowany przez pracowników GOKiS w Trzcielu.

Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Wszystkie dzieci zachwycały swoimi strojami. Pojawiły się wróżki, księżniczki, piraci, policjanci, kowboje i wiele innych postaci bajkowych i baśniowych. Były wspólne zabawy muzyczne i ruchowe, tańce Piratów oraz mnóstwo uśmiechów i radości.

Serdecznie dziękujemy paniom Agnieszce i Ani oraz panu Grzegorzowi za wspólną zabawę. Na twarzach dzieci malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.

Autor: Z.W.