HALLOWEEN

Praca w Samorządzie Uczniowskim to także dbanie o dobrą zabawę w naszej szkole, na którą także musi znaleźć się miejsce i czas. Idąc z duchem czasu od paru lat organizujemy w szkole konkurs na najciekawszą dynię wykonaną z okazji Halloween. Konkurs cieszy się wielkim zainteresowaniem i w tym roku zgłoszono ponad 50 okazów, które oceniało jury w składzie: pani Barbara Szelwach i pani Agnieszka Pietrusik. Spośród wszystkich przyniesionych eksponatów wyłoniono 6, którym przyznano I miejsce: Marek Gołek kl.IVb, Marlena Szpigun kl.I, Podrez Igor kl.I, Podrez Wiktor kl.IIc, Emilia Szkudlarek kl.III, Hanna Płonka kl.I.

Po południu uczniowie klas IV-VI bawili się na dyskotece, dzieci poprzebierane w makabryczne halloweenowe postacie bawiły się przy dobrej muzyce i słodkościach przygotowanych przez rodziców. Słodkości były także halloweenowe, co widać na załączonych zdjęciach.