Pożegnanie uczniów klas szóstych

„ My absolwenci Szkoły Podstawowej w Trzcielu, Tobie Szkoło ślubujemy:

Wiernie strzec Twego honoru.

Z godnością nosić zaszczytne miano wychowanka Szkoły Podstawowej w Trzcielu.

Zdobytą wiedzę, umiejętności jak najlepiej wykorzystać w dalszym życiu.

Zawsze pracować sumiennie i uczciwie, tworząc przyszłość naszej ojczyzny!”

Mamy nadzieję, że tekst ślubowania absolwentów Szkoły Podstawowej, kończących w roku szkolnym 2014-2015 naszą szkołę, będzie towarzyszył naszym wychowankom w dalszej ich życiowej drodze. 25 czerwca naukę w Szkole Podstawowej kończyło 26 uczniów:

W tym szczególnym dla naszych absolwentów momencie, był pan burmistrz- Jarosław Kaczmarek, który wręczył nagrodę dla Najlepszego Absolwenta Szkoły Podstawowej. W tym roku został nim Mikołaj Szawerda.  Za najwyższy uzyskany wynik na Sprawdzianie Szóstoklasisty nagrodę otrzymali Mikołaj Szawerda oraz Dawid Woźniak, Dawid został też. Najlepszym  Sportowcem.  Nagrodę za szczególne osiągnięcia artystyczne i reprezentowanie szkoły otrzymała Weronika Kodrycka. Najwyższą średnią i świadectwa z czerwonym paskiem otrzymali: Bierezińska Gabriela, Głąb Konrad, Kapała Oliwer, Klus Jakub, Kodrycka Weronika, Olejniczak Aleksandra, Woźniak Dawid, Kaczmarek Wiktoria, Szawerda Mikołaj i Szułcik Maksymilian. Nagrodzono także uczniów, uczęszczających na zajęcia GOKiS,  biorących aktywny udział w zajęciach sportowych,  osiągających najwyższe czytelnictwo, za pracę w Samorządzie Szkolnym, za aktywną pracę na rzecz świetlicy szkolnej.

Uczniowie pod kierunkiem wychowawczyń- pań Jolanty Mrowińskiej i Bernadety Augustyniak, przygotowali część artystyczną. Zagrali w niej swoje utwory, uczęszczający do Szkoły Muzycznej w Zbąszyniu, Maksymilian Szułcik i Dawid Woźniak. Zaśpiewała Weronika Kodrycka oraz swój układ taneczny zaprezentowali uczniowie, uczęszczający na zajęcia taneczne w Domu Kultury w Trzcielu.