Uroczyste zakończenie roku szkolnego w trzcielskiej podstawowówce

Lato, lato, lato czeka

Razem z latem czeka rzeka

Razem z rzeką czeka las

A tam ciągle nie ma nas!

I tak po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy w Szkole Podstawowej w Trzcielu  doczekaliśmy się wakacji. Był to bardzo pracowity rok i przyniósł szkole i uczniom wiele sukcesów. Szkoła obchodziła w tym roku swoje siedemdziesięciolecie, na obchodach którego odwiedziło nas wielu gości. Pan dyrektor Dariusz Orzeszko, wręczył nagrody najlepszym uczniom, którzy osiągnęli najwyższą średnią. Nagrodzeni za swoją pracę zostali także uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:

- z klasy 5a: Julia Płonka, Emilia Łukowski, Aleksandra Kuryś, Klaudia Struzik, Agata Śpiewak, Jan Woźniak;

- z klasy 5b: Michalina Nowak, Małgorzata Paszke, Kudlak Oliwia, Paweł Czepiżak;

- z klasy 4a: Alicja Klus, Jakub Piskorski, Szymon Brodziak, Larysa Gołek.

W wakacyjny nastrój wprowadziły nas występy uczniów Szkoły Podstawowej, przygotowane przez klasę piątą pod kierunkiem pani Renaty Koźmińskiej.

Wszystkim uczniom i pracownikom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.