Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Zachęcamy do przeczytania nowego e-Booka „Karta rowerowa dla każdego”

Jeśli jesteś rowerzystą lub planujesz wkrótce rozpocząć jazdę na rowerze, koniecznie zapoznaj się z nowym e-Bookiem „Karta rowerowa dla każdego”. To kompletny przewodnik, który pomoże Ci zdobyć niezbędną wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po drogach. Dowiesz się, jak prawidłowo interpretować znaki drogowe, sygnalizację świetlną oraz poznasz podstawowe zasady ruchu rowerowego. E-Book zawiera również praktyczne wskazówki dotyczące wyposażenia roweru i ubioru rowerzysty. Niezależnie od Twojego doświadczenia w jeździe na rowerze, ta publikacja okaże się nieocenioną pomocą, która zwiększy Twoje bezpieczeństwo na drodze. Sięgnij po „Kartę rowerową dla każdego” i stań się świadomym, odpowiedzialnym rowerzystą!

Link do e-Booka „Karta rowerowa dla każdego”

Autor: IW